Rentor rally Cup Kopřivnice

O minulém víkendu se jela v Kopřivnici v areálu Tatry poslední soutěž Rentor rally Cup, kde nechyběla naše Škoda Fabia R5 za volantem s Petrem Kačírkem. Tato soutěž se mohla odjet i bez spolujezdce, ale protože se Petr účastnil poprvé, tak do závodu nastoupil tradičně i s Petrou Řihákovou.

Jednalo se o jednodenní soutěž, kdy na posádky čekaly 2 rychlostní zkoušky, které se absolvovaly ve třech sekcích. Jelikož se vše odehrávalo v areálu Tatry, RZ měly spíše okruhový charakter. To Petrovi opět velmi sedělo a zajížděl od první RZ výborné časy. Na prvním místě po dvou sekcích byl Martin Vlček s Hyundai i20 R5, který tyto tratě dobře zná. Na druhém místě byla naše posádka, na kterou se s drobnou časovou ztrátou tlačil Martin Bujáček, také s Hyundai i20 R5. Petr s Petrou šli do poslední sekce naplno a bylo to znát, poslední rychlostní zkoušku vyhráli absolutně. Tím si upevnili celkově druhé místo, se kterým byli velice spokojeni. Děkujeme mechanikům za dobře připravenou Fabii a hlavně poděkování patří partnerům, bez kterých by účast nebyla možná. Těšíme se na další společné motoristické závody v nastávajícím roce 2022 a přejeme všem krásné prožití vánočních svátků.