/ Reportáže

Mladé naděje nezahálí

Pražský Duck Racing Team si fanoušci zvykly spojovat s domácími šampionáty na okruzích a v automobilových soutěžích, ale čile k světu se mají i jeho

2021 – Titul na rozloučenou je blízko

V domácím šampionátu motokár třídy Easykart 100 míří Petr Kačírek jr. za svým prvním titulem. Patnáctiletý jezdec týmu Duck Racing při čtvrtém podniku sezony na trati v Třinci podal nejlepší výkon a upevnil si vedení v celkové klasifikaci.

Sezona nekončí, čeká Světové finále Easykart

Domácí motokárová sezona vyvrcholila v září v moderním areálu Steel Ring v Třinci, který přivítal šestý podnik seriálu Czech Kart Open. První sezonu ve třídě Easykart 100 zde uzavřel i třináctiletý Petr Kačírek jr. Nejmladší jezdec pražského Duck Racing týmu v konečném pořadí skončil osmý.

Když jablko nespadne daleko od stromu

Nejmladším pilotem týmu Duck Racingu je dvanáctiletý Petr Kačírek jr. Třetím rokem jezdí motokárový pohár EasyKart 60. Loni obsadil v této kategorii šesté místo a letos opět bojuje o první desítku.

Tým Duck Racing posiluje i v roce 2017

S radostí oznamujeme, že náš tým Duck Racing posiluje opravdu mladá krev – nový kolega Petr Kačírek ml. Duck Racing vstupuje v Mistrovství ČR do další sportovní disciplíny, Kartingu (ano, motokár), kategorii Easykart 60. Držte nám palce!