Reportáže

Druhá mexická štace na Carreru Panamericanu začíná na festivalu Legendy

10. 6. 2015

Po veleúspěšné premiéře La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu v ročníku 2014 se český tým chystá k účasti druhé. Vojtěch Štajf a Petr Kačírek vyjedou se svými závodními speciály po stopách Jaroslava Juhana s cílem navázat na skvělá umístění, když při mexické premiéře Štajf vyhrál svoji třídu a Kačírek ve své kategorii skončil čtvrtý.

La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Team hostem slavnostního koktejlu mexické ambasády v Praze

29. 1. 2015

Od triumfu českého týmu v závodě La Carrera Panamericana uplynuly už tři měsíce, ale jeho dozvuk ještě neutichl. Všechny tři posádky s díky přijaly pozvání do rezidence velvyslance Spojených států mexických v České republice pana Pabla Maceda ke slavnostnímu koktejlu, který mexický ambasador uspořádal exkluzivně na jejich počest a u příležitosti jejich úspěchu.

O sezóně týmu Duck Racing s Petrem Kačírkem

15. 1. 2015

Petr Kačírek poodhaluje plány celého týmu pro nadcházející sezónu. Ta bude stejně jako ta minulá více než impozantní:

Projekt české účasti na Carreře Panamericaně získává ocenění Čin roku v rámci vyhlašování Zlatých volantů

19. 12. 2014

Už 38. ročník motoristické ankety Zlatý volant se letos nesl ve znamení české účasti na Carreře Panamericaně. Vojtěch Štajf, Petr Kačírek i Jaroslav Petrásek si na pódiu převzali zvláštní ocenění za Čin roku z rukou obou dcer Jaroslava Juhana, herečky Evelyny Steimarové a její sestry Julie Juhanové. Celým večerem navíc spolu s Petrem Dufkem provázela přítomné obecenstvo Anna Polívková.


2011 © Duck Racing       web: DATOR3      design: BcA. Jana Rennerová