Reportáže

Auta z Panamericany na českých tratích: Bohemka na výbornou

20. 7. 2015

Oba závodní vozy, jak Subaru Vojty Štajfa, tak i BMW Petra Kačírka, mají za sebou úspěšný start na exhibiční Rally Bohemia Legend, která se konala jako součást závodního víkendu při Bohemia Rally. Na českých silničkách v podhůří Jizerských hor předvedli oba piloti své vozy v plném lesku, v nových barvách, prozatím s rezervními motory a úspěšně vyzkoušeli hned několik nových prvků.

Duck Racing se na Bohemce trápil, ale i rozdával radost

16. 7. 2015

Když se řekne Rally Bohemia, nejednomu motoristickému fanouškovi zaplesá srdíčko. Není se co divit, jedná se o jednu z nejtradičnějších, nejoblíbenějších a nejsledovanějších automobilových soutěží na české půdě.

České speciály pro Carreru Panamericanu se představí na Rallye Bohemia Legend 2015

9. 7. 2015

Unikátní příležitost, totiž vidět oba automobily pro závod La Carrera Panamericana 2015 v akci a v plném závodním tempu, se naskytne fanouškům víkendové Bohemia Rally. V rámci vloženého exhibičního podniku Rallye Bohemia Legend diváci uvidí jak Subaru GSR Coupé Vojtěcha Štajfa, tak BMW 3,0 CS Petra Kačírka, samozřejmě již v designu pro nový ročník Carrery.

Česká cesta na Carreru Panamericanu opět odstartovala na Legendách

17. 6. 2015

Tak jako vloni, byla i letos motoristická slavnost Legendy, konaná v prostorách léčebny v Praze-Bohnicích, svědkem představení české účasti na Carreře Panamericaně. Všechny tři vozy týmu, z nichž speciály Vojtěcha Štajfa a Petra Kačírka se poprvé českému publiku předvedly v novém barevném designu, byly slavnostně pokřtěny.


2011 © Duck Racing       web: DATOR3      design: BcA. Jana Rennerová