Reportáže

Petr Kačírek: speciál BMW si ponecháme jen na Panamericanu!

23. 4. 2014

Další z unikátních závodních vozů se rodí v dílnách La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu. Petr Kačírek s Jaroslavem Jugasem usednou do zbrusu nově upraveného speciálu BMW CS 2800, pocházejícího z roku 1969. Vzácný stroj, typicky rozpoznatelný díky absenci středních sloupků karoserie, tak bude patřit k premiérám české účasti v náročném mexickém závodu.

Anna Polívková patronkou české účasti na Carreře Panamericaně!

7. 4. 2014

La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Team se sešel se svojí patronkou Annou Polívkovou díky pohostinnosti Centra zánovních ojetých vozů Autosalonu Klokočka v Praze-Řepích při společné photo session. Anna tak zahájila společnou jízdu s týmem po stopách svého dědečka Jaroslava Juhana, který byl průkopníkem účasti ve slavné epoše Carrery v první polovině 50. let minulého století.

Vojtěch Štajf a Jiří Vacek hosty na velvyslanectví Mexika v ČR

11. 3. 2014

Velvyslanec Spojených států mexických, Jeho Excelence Pablo Macedo, přijal na půdě velvyslanectví v Praze zástupce La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu Vojtěcha Štajfa a Jiřího Vacka.

Vojta Štajf uvede první Subaru na Carreru Panamericanu!

28. 2. 2014

Sportovní manželství Vojtěcha Štajfa a značky Subaru trvá už velkou řádku let. Když mu definitivně uzrál v hlavě nápad české účasti na Carreře Panamericaně, bylo mu hned jasné, že značka Subaru musí být také u toho. Nejen pro Vojtu, ale i pro jeho Subaru Coupé bude Carrera 2014 účastí premiérovou…


2011 © Duck Racing       web: DATOR3      design: BcA. Jana Rennerová