Reportáže

Vozy pro Carreru budou poslední víkend před odjezdem v plné permanenci

5. 9. 2014

La Carrera Panamericana se blíží, s ní i odjezd techniky do dějiště startu závodu v mexickém přístavu Veracruz. Historicky první český tým pro Carreru nezahálí, o úvodním zářijovém víkendu bude plně vytížen.

Vozy pro Carreru se úspěšně představily tisícům fanoušků ve Zlíně

3. 9. 2014

Zlínská Rally Village, spojená s už tradiční Star Rally Historic, která doprovází legendární Barum Rally, byla svědkem premiérové prezentace všech tří soutěžních speciálů La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu. Návštěvníci mohli vidět nejen vozy i jejich posádky pro slavnou Carreru Panamericanu, ale také zcela nové zázemí pro týmové servisní zóny včetně speciálních stanů, označených kromě loga týmu také emblémy jednotlivých automobilek – Subaru, Porsche a BMW.

Trojice závodních speciálů pro Panamericanu ozdobí Rally Village ve Zlíně

28. 8. 2014

Vrchol české soutěžácké sezony, tradiční Barum rally ve Zlíně, přivítá návštěvníky a motoristické fanoušky v nově zbudované Rally Village přímo v centru Zlína, kde své skvosty předvedou rovněž účastníci s historickými závodními automobily.

Všichni budou v Mexiku

20. 8. 2014

Na třech frontách usiluje o vavříny Petr Kačírek, jezdec a šéf týmu Duck Racing. Zatímco na tuzemských okruzích a rallyových tratích má k nim hodně blízko, veliká výzva v daleké Střední Americe ho teprve očekává.


2011 © Duck Racing       web: DATOR3      design: BcA. Jana Rennerová