Reportáže

Tým pro Carreru se rozloučil tiskovkou na mexickém velvyslanectví

7. 10. 2014

Slavnostní rozlučková tisková konference, kterou na půdě ambasády Mexika v Praze hostil velvyslanec Spojených států mexických v Praze pan Pablo Macedo za účasti ministra zahraničí ČR pana Lubomíra Zaorálka, ukončila období příprav na první českou účast v novodobé éře Carrery Panamericany. A to doslova – plná polovina výpravy odlétá do dějiště soutěže už ve středu ráno!

La Carrera Panamericana je přede dveřmi, vyrážíme!

7. 10. 2014

Téměř dva roky příprav jsou u konce a La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Team stojí na prahu první oficiální české účasti ve slavném mexickém závodě, jehož historie se začala psát už v roce 1950 a významnou stopu v její první epoše zanechal český rodák Jaroslav Juhan.

Poslední testy skončily a vozy pro Carreru putují v úložných kontejnerech směr Mexiko!

12. 9. 2014

Den zúčtování nadešel. Ve středu 10. září se uzavřely dveře dvou velkých kontejnerů se vzácným nákladem v podobě tří unikátních závodních vozů a více než dvou tun doprovodného servisního materiálu, aby vytvořily zázemí pro historicky první českou účast v soutěži La Carrera Panamericana. Vozy i materiál je třeba poslat přes moře s předstihem, aby bylo vše připraveno pro vybalení těsně před startem slavné Carrery, už na mexické půdě v přístavu Veracruz.

Aktuální dění u týmu Duck Racing: balení na Panamericanu

11. 9. 2014

Pražský tým Duck Racing zažívá nejen velice rušný podzim, ale celá sezona je podle šéfa týmu Petra Kačírka nejnáročnější, jakou kdy zažil. Jak v rally, tak i na okruzích však jezdci týmu Duck Racing bojují o tituly a k tomu všemu se šéf týmu Petr Kačírek připravuje na říjnovou mexickou soutěž La Carrera Panamericana.


2011 © Duck Racing       web: DATOR3      design: BcA. Jana Rennerová